Nejrychlejší cesta k prodeji Vašeho vozu

Už nemusíte ztrácet čas a peníze v autobazarech.

Vykupujeme veškeré druhy motocyklů

Již nepotřebujete Váš motocykl? Obraťte se na nás.

 • Nezávazná nabídka
 • Rychlé vyplacení hotovosti
 • Zajistíme převod
Motocykly

ZJISTIT VÝKUPNÍ CENU

MOTOCYKLU

Soubory

Zde můžete nahrát detailní fotografie, pro co nejpřesnější stanovení výkupní ceny. Nahrajte co nejvíce dostupných dokumentů jako je velký technický průkaz, servisní knížka nebo COC list. Dále můžete přiložit např. certifikát o původu vozu, nebo stavu najetých km.

1. soubor
2. soubor
3. soubor
4. soubor
5. soubor
6. soubor
7. soubor
8. soubor
9. soubor
10. soubor
11. soubor
12. soubor
13. soubor
14. soubor
15. soubor
16. soubor
17. soubor
18. soubor
19. soubor
20. soubor

Vykoupíme Váš vůz, stroj nebo návěs za nejvýhodnějších podmínek

Potřebujete sehnat nejvýhodnější výkup motocyklů? Chcete vyměnit vaši starou motorku za novou? Výkup motorek zařídíme rychle, s profesionálním přístupem a bez zbytečných průtahů. V rámci naší služby výkup motocyklů zajistíme veškerou administrativu okolo odkupu a převodu na registru vozidel. Zároveň můžete mít s námi jistotu, že vše bude z právního hlediska v tom nejlepším pořádku. Ke každé motorce přistupujeme vždy individuálně a tak jednáme i s jejím vlastníkem.

Nemusíte se bát, že by se vaše mašina dostala do špatných rukou. Máte vyhlídnutou novou motorku a chybí vám na ní hotovost? Pak nám rovnou volejte na výše uvedené číslo, protože vám zvládneme vyplatit peníze v hotovosti ihned po podpisu kupní smlouvy. Pokud si stále nejste jisti proč si vybrat nás, tak zkuste vyplnit nezávaznou nabídku a my vám sdělíme částku jakou jsme schopni za motorku nabídnout.

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA
 • Vykupujeme všechny druhy vozidel
 • Vyplácíme hotovost ihned po uzavření smlouvy
 • Zajistíme převod
 • Přijedeme na Vámi zvolené místo

Názory našich spokojených klientů

Dostal jsem výhodnou nabídku na nákup nového vozu, ale neměl jsem dostatek hotovosti. Na internetu jsem hledal možnosti prodeje svého stávajícího auta za nejlepší cenu a narazil jsem na nejvyhodnějšívýp.cz. Vyplnil jsem formulář, nahrál fotky a během odpoledne jsem vůz prodal. Jan Melichar Praha

V tíživé finanční situaci jsem byl nucen prodat jeden ze svých bagrů. V bazaru mi nabízeli málo peněz nebo komisní prodej. Proto jsem přistoupil na nabídku z portálu nejvýhodnějšívýkup.cz, která pro mě byla finančně a časově nejzajímavější. Josef Horák Plzeň

Ze dne na den jsem přišel o práci a vzhledem k mému pokročilému věku jsem se rozhodl ukončit podnikání. Náklaďák byl můj a s nastávající platbou pojistného jsem se ho rozhodl raději prodat. Obchodní zástupce za mnou přijel až domu, dohodli jsem se na ceně, podepsali smlouvu a vyplatil mi hotovost. Překvapením pro mě bylo, že zařídil i převod, děkuji za profesionální přístup. Antonín Fikrt Pelhřimov

Jak fungujeme

Objednávka

Vyberte kategorii a nezávazně vyplňte formulář. Do formuláře uveďte co nejvíce informací a využijte možnosti nahrání fotografií či jiných dokumentů pro co nejpřesnější nabídku. Pro rychlejší komunikaci využijte naší telefonní linku.

Nabídka

Vámi uvedené informace zpracujeme a v co nejkratší možné době zašleme cenovou nabídku do Vaší e-mailové schránky, nebo Vás budeme kontaktovat telefonicky.

Smlouva

V případě zájmu přijedeme na smluvené místo, kde vyřídíme veškeré náležitosti včetně vyplacení kupní ceny. Následně zajistíme převod na příslušném registru vozidel.

často kladené dotazy

 • Jak rychle dostanu peníze?

  Peníze obdržíte v hotovosti, nebo bankovním převodem ihned po podpisu kupní smlouvy.

 • Vykupujete i bourané vozy?

  Záleží na rozsahu poškození, tyto případy posuzujeme individuálně.

 • Co když mám auto v leasingu?

  Auto v leasingu pro nás není překážkou, je třeba znát zůstatkovou cenu.

 • Kde proběhne předání?

  Předání proběhne na Vámi zvoleném místě, nebo v naší provozovně.

 • Kolik zaplatím za převod?

  Nic, převod a další právní servis zaplatíme my.

 • Co když jsem plátce DPH?

  Není to problém, jsme také plátci.

INFORMACE O NÁS

Výkupem vozů a strojů se naše firma zabývá již od roku 2011. V našem oboru se nám vždy vyplatilo vstřícné a férové jednání kterým se řídíme dodnes.